AKUPUNTUR nedir?
Akupuntur terimi latince akus ( iğne) punctura (delme) kelimelerinden türemiştir.Tekniği ise, nsan bedeninin belirli akupunktur noktalarına belirli prensiplerle iğneler batırmaya dayanır.

AKUPUNKTUR ile hangi tedavileri yapılır?
SİGARA BIRAKMA : Biofon tedavisi ile kombne edilerek hastalara çok yüksek oranlarda yardımcı olunur.

OBEZİTE TEDAVİSİNDE: Sağlıklı kilo vermeyi kolaylaştırır.

AKUPUNKTUR kaç seans uygulanır?
Sigara bırakma tedavisinde biyofon ile birlikte 4 seans uygulanır.

Akupunktur ve biyofoton tedavisi sigara bırakmada etkin midir?
Sigara  bağımlılığı tedavisinde biofoton, vücut ve kulak akupunktur tekniklerini kullanmaktayım.Bu tedavi protokolü ile vücudumuzda doğal olarak bulunan seratonin ,enkefalin ve endorfin salınımı gerçekleşir.Yöntemin temel avantajı yoksunluk yaşamadan (konsantrasyon bozukluğu, sinirlilik,huzursuzluk vs… ) sigarayı bırakabilmenin mümkün olmasıdır.

AKUPUNKTUR ile kombine uyguladığım Alman ekolü BİOFOTON sayesinde aldığım sonuçlardan son derece memnunum.Yaklaşıık 10 yıldır uyguladığım bu yöntemlerle başta yakınlarım olmak üzere yüzlerce hastamın geri dönüşümsüz olarak sigarayı bıraktıklarını görmek benim için ciddi gurur ve sevinç kaynağıdır.

AKUPUNKTUR ile OBEZİTE tedavisi

Obezite hastanın ihtiyacına göre muayene sonrası tedavi seans sayısı belirlenir.

VEGATEST ile kişiye özel sağlıklı bir beslenme programı düzenlenir.Obezite tedavisi için haftada bir kulak ve vücut akupunkturu uygulanır.

AKUPUNKTUR Tedavisinin yan etkisi var mıdır?
Vücuda herhangi bir ilaç girmediği ve kişinin kendi iyileşme potansiyeli kullanıldığı için herhangi bir yan etkisi yoktur.

 

Yasal Uyarı:Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.