VEGATEST nedir?
VEGATEST teknolojisi elektro –akupuntur yöntemine dayanan bir tanı testidir.

VEGATEST nasıl yapılıır?
Vegatest için kişiden 2 cc kadar özel vegatest tüpüne kan alınır.Şehir dışından olan hastalarımız için kargo ile bu tüplerin kendilerine ulaşımı sağlanır.2 cc kadar kanı özel vegatest tüpü ile kargoyla kliniğinimize ulaştırabilir ve Vegatest için bilgi formunu mail yoluyla doldurabililrler.1 hafta içinde sonuç çıktığıda testin sonucu ve değerlendirmesi kendilerine mail yoluyla ulaştırılır veya kliniğimize veya kliniğimize geldiklerinde yüzyüze değerlendilir.

VEGATEST ile vücudumuzla igili ne gibi bilgiler tespit edilir?
Vegatest ile bedenin geneli, organlar ve hastanın bedensel çalışma düzeni ve enerji durumuyla ilgili genel değerlendirmeler yapılır.

Vegatest ile hastanın bedeninde birikmiş olan ağır metal ve toksin yükü, bağırsak florasının durumu, hangi besinlere karşı bir besin duyarlılığının olduğu, vitamin , mineral ve hormonal eksikliklerini tespit etmek mümkündür.

VEGATEST ile ALLERJİ leri tespit etmek mümkün müdür?
Vegatest ile çevremizdeki bitki örtüsü ,hayvanlar; günlük kullanımda karşılaşabileceğimiz kişisel bakım ürünleri,paketlenmiş gıdaların içindeki katkı maddelerindeli kimyasallara kadar pek çok allerjiyi tespit etmek mümkündür.Ayrıca gıda allerjileri tespit edilip kişiye sağlıklı bir beslenme programı sunulur.

VEGATEST sonucunda ne gibi tedaviler uygulanır?
Vegatest ile hastanın bedeninde birikmiş olan AĞIR METAL –toksin yükü tespit edilir ve ağır metal toksisitesi varsa şelasyon ve detoks tedavisi düzenlenir.

Hangi besinlere karşı bir besin duyarlılığının olduğu  ve gıda duyarlılığına neden olan bağırsak flora bozuklukları tespit edildiğinde kişiye özel sağlıklı beslenme programı ve probiyotik tedavisi düzenlenir.Ensim ,mineral ve vitamin eksiklikleri yerine konur.

Yasal Uyarı:Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.