35 yıldır migren hastasıyım. Ev ve iş yaşamımı migren zorlaştırıyordu. Dr. Ülkü Sarpkaya'yı TV'den gördüm. Mersin - Silifke'den hemen İstanbul'a geldim. Ülkü hanımla proloterapi ve nöralterapiye başladık. İlk kürden sonra %50 iyileştim. 2.kürden sonra %90 iyileştim. Şu anda inanılmaz iyiyim. Yaşamımı daha kaliteli hale getirdim. Gördüğüm tedavilerle haftasonu ailemle vakit geçiriyorum.

18.07.2014’te tüm vertebra (omurga) MI’ı çektirdim ve Dr. Ülkü Hanım’ın iğnelerine teslim oldum. Ayda 1’er kez olarak 3 kez tedavi aldım. 13.07.2015’te tüm omurga MR’ında gözle görülen iyileşme boyun bölgesindeki 3 fıtığın neredeyse belirsiz hale gelmesiydi. Bel bölgesindeki fıtıklarda da gerileme görüldü. İşimin mecburi olarak sürekli eğilip, yüksek ayakkabılarla koşar adım yapılması ve çok ağır yükler taşımayı gerektirmesi, ayrıca doktorların sevmediği şekilde rotasyon hareketi ile yapmış olduğum spor egzersizlerini, Ülkü Hanım’ın da yapılmaması gerektiği yönünde tavsiye ettiği şekilde yapmamış olsaydım, bu bölgede de gözle görülür iyileşme olabilirdi diye düşünüyorum. 1 yıl ara ile farkı görerek en kısa sürede tedavime devam edeceğim. Dr. Ülkü Hanım’ın elinin bu işe yatkınlığı, el çabukluğu, işine; daha da önemlisi insan faktörüne saygısı ve şifa dağıtma isteği bir araya gelince karşımda insan sağlığına hizmet için yaratılmış bir doktoru bulmak güven verdi. Hastanın kendisini, güvendiği hekimin ellerine teslim etmesi kadar, iyileşme sürecinde öne çıkan bir faktör yoktur.

Başarınız daim olsun, dağıttığınız şifalar size sağlık olarak geri dönsün.

Ameliyatım sonrası tedavilerinizle sayenizde sağlığıma kavuştum. Size minnettarım. İyi ki varsınız.

Kalp doktoruma gidip obezite tanısını gördükten sonra sizinle tanıştım.</br> Kendi çabamla veremediğim kilolardan akupunktur tedavisi ile sayenizde ve sağlığımı koruyarak kurtuldum. Çok teşekkür ederim.

Altı seans sonucunda çekilen MR’da tamamen fıtıklarımın geçtiği görüldü. </br> Şu anda eski ağrılarımdan kurtuldum ve bu yöntemi başarıyla yapan Dr. Ülkü Hanım’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Boyun ve bel fıtığından çektiğim dayanılmaz ağrılardan beni kurtaran, her zaman dostluk, ilgi ve sevecenliğiyle yanımda olan, bilgili, araştırmacı ve değerli insan Sayın Dr. Ülkü Sarpkaya Hanım’a sonsuz teşekkürlerimi iletir, benzer şikayetleri yaşayanlar için en doğru adres olarak öneririm. Her zaman yanımızda olun Ülkü Hanım.

Merhaba, Ben Faruk Kar Ultra Maraton ve Macera yarışçısıyım iki yıl önce iznik ultra maratonunu (130 km) koşarken 42 nci kilometrede dizimde ki ağrı yüzün den yarışı bırakmak zorun da kaldım ..Hemen gerekli röntgenler çekildi ..Tanı Bilateral patella femoral kondrapati yaklaşık 6 ay çeşitli tedaviler denedim sonuç yok bunun üzerine ameliyat olmaya karar verdim ve iki dizimden oldum 8 ay sonra koşmaya tekrar başladım ama ağrılarım devam ediyordu bunun üzerine yakın bir doktor arkadaşım kendisi de ultra maraton koşucusu aynı sorunun kendisinde de olduğunu fakat ameliyat olmadan proloterapi yaparak tedavi olduğun söylemesi üzerine hemen Ülkü Hoca yı buldum ve üç seans yaparak 2015 te 250 km Likya Ultra Maratonunu başarıla bitirdim şimdilik ara ara ağılarım olmasına rahmen koşabiliyorum yarışıyorum gayet keyifliyim …Ülkü Hocam her şey için Teşekkürler

Merhaba ben daha önce hatalı iki bel fıtığı ameliyatı olan sonucunda özürlü kalan ve hatta bu ameliyatlara bağlı olarak yeni bir bel fıtığı olusan hastayım. Cerrahlara gittiğimde üçüncü ameliyat neticesinin çok riskli olduğunu öğrendim ve çaresizlikle arastırmaya başladım. Altı bel fıtığı olan ve sayın dr ülkü sarpkayanın ameliyatsız proloterapi ile tedavi ettiği ve fıtığın kesinlikle geri dönüşümü olmadığını söyleyen öğretmen arkadaşım sayesinde dr hanıma ulaştım ve hemen tedaviye başladık. Bırakın yürümeyi yatakta dahi dönemezken ikinci seanstan sonra evde yürümeye başladım. Üçüncü seanstan sonra ise eski kaliteli yaşamıma geri döndüm. Daha önce hatalı ameliyat geçirmiş biri olarak asla dr tavsiyesinde bulunmazken sn dr ülkü sarpkaya hanımı gönül rahatlığı ile aile cevreme arkadaşlarıma ve sosyal medyadaki takipçilerime öneriyorum. Önerim neticesinde kendisine gidip tedaviye başlayanlarında memnuniyet dönüşümlerini alıyorum. Sihirli ellere çok güzel kalbe sahip olan dr um sayın ülkü sarpkayaya burda tekrar tesekkürlerimi sunarım. Size ve sizin gibi dr lara ihtiyacımız var.

Yasal Uyarı:Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.