VEGATEST

Vegatest; teknolojisi elektroakupunktur yöntemine dayanan bir tanı cihazıdır. Vegates ile bedenin geneli, organlar ve hastanın bedensel çalışma düzeni ve enerji durumuyla ilgili genel değerlendirmeler yapılır. Vega Test ile hastanın bedeninde birikmiş olan toksin yükü, barsak florasının durumu, hangi besinlere karşı bir besin duyarlılığının oluduğunu, vitamin, mineral ve hormonal eksikliklerini tespit etmek mümkündür.

Gıda duyarlılığına neden olan bağırsak flora bozuklukları, enzim yetersizlikleri ve hormonal dengesizlikler hakkında bilgi elde edilir. Bu sonuçlara göre, kişiye özel sağlıklı beslenme ve tedavi programları düzenlenir. Barsak florası bozuksa probiyotikler tedaviye eklenir. Ağır metal toksisitesi varsa şelasyon ve detoks tedavisi düzenlenir. Enzim eksiklikleri yerine konur. Nöralterapi bakış açısıyla tespit edilen bozucu alanlar için nöral terapi uygulanabilir. Ve düzenlenen tüm ilaçların vücuda gerçekten fayda sağlayıp sağlamadığı, birden fazla ilaç kullanılıyorsa birbirleriyle etkileşimleri yine vegatest ile analiz edilir.

Vegatest hem tanıda, hem de tedavinin takibinde oldukça ayrıntılı bilgiler veren bir cihazdır. Vegatest ile düzenlenen ve farkındalık yaratılan; sağlıklı beslenme ve yaşam programı sayesinde kişiler sağlıklarına kavuşur.